O mne

Ahojte priatelia a vážení klienti,

dovoľte, aby som sa predstavil moje meno je Adam Zuščák a realitnému podnikaniu sa naplno venujem od roku 2016 za tu dobu som zrealizoval vyše 150 obchodov ktorých počet stále rastie a nabral neoceniteľné množstvo skúsenosti ohľadom sprostredkovania nehnuteľnosti. Preto môžem povedať že každý jeden predaj alebo prenájom nehnuteľností je jedinečnýnie len z pohľadu našich klientov ale aj s pohľadu procesu od obhliadky nastavenia zmlúv až po odovzdania kľúčov novémuzáujemcovi.

Preto dbáme nielen na bezpečný proces obchodu ale aj na ľudský prístup k mojim klientom. Vždy ma poteší, keď sa aj neskôrna mňa a môj tým, obratia spokojný klienti, z ktorých sa niektorý stály aj naši priateliaprosbou na služby ktoré ponuka aj váš realitný predajca🙂

Zázemie

– Inzercia marketing
– Pravne oddelenie
– Finančné oddelenie
– Ekonomické oddelenie

Spolupráca

– Notársky úrad
– Katastrálny úrad

Členstvo

– REALITNÁ ÚNIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY
– Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Slide S pánom Zuščákom som mala možnosť spolupracovať pri predaji chalupy. Spolupráca s ním bola vynikajúca. Pán Zuščák je skutočný profesionál. Predaj sa realizoval v zložitom období pandémie, a aj keď to bolo veľmi náročné v týchto ťažkých podmienkach spravil maximum. Veľmi slušný, milý, ústretový, trpezlivý. Bolo mi cťou s nim spolupracovať. Jednoznačne pána Zuščáka odporúčam. Bibiana J. Slide Som veľmi spokojný so službami. Pán Zuščák je seriózny, ochotný a má profesionálny prístup. Kúpa bytu aj počas tohto covid obdobia bola veľmi rýchla. Ďakujem pekne. Tibor Š. Slide Spoluprácu s pánom Zuščákom hodnotím výborne. Pomohol nám pri predaji nášho bytu najviac ako mohol. Sme radi že sme predaj bytu zverili do rúk práve jemu a my sme nemuseli mať toľko starostí. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my. Kristína K. Slide Veľká spokojnosť s pánom Zuščákom. Jeho prístup je profesionálny a zároveň ľudský. O celom priebehu nás informoval a keď bolo treba doplniť informácie, bol vždy k dispozícií. Proces kúpy bytu bol aj vďaka nemu bezproblémový a rýchly. Odporúčam. Ing. Marek V. Slide So spoluprácou s pánom Zuščákom sme boli maximálne spokojní, je spoľahlivý, ústretový, vždy nás informoval o aktuálnych udalostiach v procese predaja, na čom sme sa dohodli, to aj reálne platilo, zabezpečil všetko potrebné k predaju nehnuteľnosti , čiže nás výrazne odbremenil od mnohých starostí. Zuzana K. Slide S prístupom a ochotou pána Zuščáka som bola nadmieru spokojná. Vzhľadom k tomu, že celá práca s predajom ostala na jeho pleciach, predaj bytu bol veľmi rýchly aj napriek sťaženým okolnostiam, ktoré momentálne prežívame všetci. Komunikácia bola jasná, otvorená a v priebehu celého predaja som bola informovaná o postupných krokoch. Keďže nie som zo Žiliny, bola to veľká pomoc a úspora môjho času. Určite pána Zuščáka ako makléra odporúčam. Veľká vďaka. Mária M.